PL EN NO
UE

Personel

dr n. med. Jacek Wyszkowski – stomatologia estetyczna, implantologia, protetyka

 

Dr Wyszkowski ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny) w roku 2003, na którym też w roku 2011 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Specjalnym zakresem zainteresowania jest implantologia, stomatologia estetyczna i protetyka.

 

Na licznych kursach międzynarodowych, m.in. na Uniwersytecie w Nowym Jorku i w Niemczech, jak i krajowych (Curricullum Implantologiczne PSI i inne) ciągle podnosi swoją wiedzę i umiejętności praktyczne. W pracy wykorzystuje najnowocześniejsze techniki, co znacząco wpływa na jakość i estetykę prac. Szczególnym zakresem zainteresowania doktora jest technologia CAD/CAM w stomatologi (protetyka cyfrowa), implantologia nawigowana.

 

 

lek. dent. Tomasz Banaszak – ortodoncja, zaburzenia okluzji

 

Doktor Banaszak ukończył Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Odbył staże międzynarodowe na Uniwersytecie Malajskim i Uniwersytecie w Ljubljanie. W pracy przykłada szczególną wagę do dbałości o komfort swoich pacjentów przy indywidualnym podejściu do każdego z nich.

 

Systematycznie poszerza wiedzę z zakresu ortodoncji i nowoczesnej stomatologii. Jest biegły w pracy w powiększeniu. Pomaga rozwiązać problem nadmiernego ścierania się zębów.